O nas

PoolsFactory Group - Największy producent basenów w Europie
PoolsFactory Group - Największy producent basenów w Europie
line
Poznaj Naszą firmę

PoolsFactory - największy producent basenów w Europie

Naszym głównym celem jest satysfakcja naszych klientów. Uważnie słuchamy wszystkich waszych sugestii i są one najsilniejszą motywacją do dalszego rozwoju. Nasze marki to exclusivePools, Starpool, Pool4You i Economy Line.

Przed nami droga, która nigdy się nie kończy. W zupełności rozumiemy coraz wyższe wymagania dotyczące relaksu i odpoczynku. Dla was opracowujemy nowe komponenty naszych basenów i ulepszamy technologię. Uparcie i z determinacją udoskonalamy własny warsztat projektowy i technologiczny aby spełniać Wasze życzenia. Nie polegamy na innych; samodzielnie szukamy sposobów na ulepszenie i innowacje. Nasze baseny są funkcjonalne i nowoczesne; niezmiennie w czołówce najnowszych technologii w tej dziedzinie. To właśnie dzięki ciągłym innowacjom pchamy nasze produkty, firmę i cały sektor do przodu. Pod wieloma względami jesteśmy pionierami. Wyznaczamy trendy. Konkurencja to wyzwanie, które podejmujemy z radością.

line
Najwyższa jakość
line

Certyfikaty

Certyfikat TÜV Rheinland

Produkcja basenów PoolsFACTORY GROUP została sprawdzona przez niezależną, uznaną na całym świece jednostkę certyfikacją TUV Rheinland i uzyskała certyfikat „Bezpieczeństwo, Produkcja kontrolowana” – ID 0000043751

Certyfikat ISO 9001

Certyfikat PN-EN ISO 9001:2015

Wdrożyliśmy i stosujemy system zarządzania jakością zgodny z wymogami normy PN-EN ISO 9001:2015 w zakresie produkcji i sprzedaży wyrobów z laminatu. Chcesz dla siebie i swoich bliskich wszystkiego co najlepsze? Wybierając więc mądrze sprawdzone firmy, które przeszły kontrole i mają stały nadzór nad produkcją. Nie należy, a wręcz nie wolno oszczędzać, jeśli chodzi o bezpieczeństwo i zdrowie bliskich. Nie igraj ze zdrowiem i życiem swoich bliskich.

line
Poznaj Nasze baseny
line

Nasze pozostałe marki

Spacer wirtualny

Wejdź i zobacz nasze zakłady produkcyjne
korzystając ze spaceru wirtualnego!